İptal ve İade

İPTAL VE İADE


Ürünler size özel üretildiği için kişisel sebeplerden dolayı iade veya değişim kabul edilemez.(Boyutu küçük,resim odaya uymadı vs.)Üründe kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı(kargoda ezilme kırılma vs.) yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 5 gündür. Hesabım - İade Taleplerim sekmesinden talep oluşturarak yada müşteri hizmetleri temsilcilerimiz (0554 465 55 97) ile yapacağınız görüşmeler sonucunda ürünleri tarafımıza gönderirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bunlar:

- Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza gönderilmelidir. Ürünü teslim aldığınız kargo aracılığı ile göndermeniz gerekmektedir. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi Decoizm anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz. 


Kredi Kartı; İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz,15-20 gün sürebilir. 

Havale: İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, havale yolu ile banka hesabınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iade tutarını hesabınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.


Kapıda Ödeme: Kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartıyla yapılan ödemelerde kargo şirketinin tahsil ettiği ücret iade edilmez.